Ми просто впевнені, що Ваша дитина обов’язково буде в захваті від гри в гольф. Діти завжди відкриті для всього нового та захоплюючого. Додайте сюди такі фактори як свіже повітря, спортивний азарт, фізичне тренування і безпеку – і в результаті отримаємо корисне і цікаве заняття для Вашої дитини.

Індивідуальний підхід до кожної дитини в ході тренувального процесу дозволяє регулювати навантаження і підбирати методики, враховуючи його фізіологію, особливості характеру і особисті бажання.  Наші професійні тренери обов’язково знайдуть спільну мову з Вашою дитиною – адже вони ще і прекрасні вчителі.

academy-junior-golf-slide2

Гра в гольф дозволяє розкрити не лише фізичний, але й інтелектуальний потенціал Вашої дитини. Якщо тренувальний процес розроблений грамотно, у дитини формуються і правильно розвиваються морально-вольові якості, а також проявляються лідерські здібності.

Тривалість заняття для дітей становить 1 годину. За цей час Ваша дитина в пізнавальній та ігровій формі дізнається, що саме представляє з себе гра в гольф. А саме: історію походження гольфу, правила гри і норми поведінки на полі, види ключок і призначення кожної з них, основи гольф-етикету. Далі тренер навчить техніці виконання удару: відпрацює правильну стійку, замах і кінцевий удар.

Де проходять дитячі заняття

Дитячі заняття проходять на всіх майданчиках: драйвинг ренджі, чіпінг і патінг грінах. Тут Ваш маленький спортсмен відпрацює всі види ударів: від далеких до коротких. А після заняття зможе потренуватися на справжньому академічному полі для гольфу, де повністю відчує всю красу і сутність справжньої гри в гольф.

Дивіться програму PRO CAPITAL за участі наших тренерів: «Гольф: спорт чи бізнес»

Актуальні гольф-тури