Багато наших клієнтів часто стають нашими друзями. Цьому сприяє створена нами особлива атмосфера братства, співдружності і взаємовиручки. Ми готові Вам допомогти у будь-яку хвилину: і словом, і ділом. Наша команда фахівців завжди до ваших послуг. А їх компетентність і професіоналізм вже оцінили багато людей. Звертайтесь і Ви!


trainer2

Марина РОМАНІК

Директор проекту, гольф-тренер
Почала працювати у сфері гольфу в 2008 році, з 2010 року – тренер з гольфу
  • Володарка Диплома Кращого інструктора з гольфу 2013 року
  • Член Всеукраїнської Федерації Гольфу

Також проводила гольф-навчання для дітей та дорослих, навчання дітей у дитячому гольф-таборі. Має значний досвід у проведенні гольф-клінік, виїзних групових навчань для дитячих та дорослих груп.

У Марини є великий досвід участі в івент-заходах, плануванні роботи спортивного департаменту Клубу, проведенні презентацій і лекцій щодо правил з гольфу.

 

liza golf

Єлізавета ЛІТОВЧЕНКО

Координатор проекту

Єлизавета – координатор проекту BGC з самого його заснування. Участь у проекті зі стадії його зародження дозволяє орієнтуватися в організаційних тонкощах і забезпечувати комунікації між нашими клієнтами, тренерами та партнерами кращим чином.

Координатор завжди почує Ваші побажання і прохання, поставить правильні питання і запропонує оптимальні компромісні рішення з навчальних гольф-програм, турів і будь-яких супутніх нюансів.