golf-dress

Як не дивно, але в великому зведенні Правил для гольфу немає жодної, навіть незначної, згадки про дрес-код для гравця в гольф. Але як не складно здогадатися, все ж існують певні рекомендації і вимоги при виборі одягу та взуття для гравців у гольф.

Найбільш правильним рішенням перед відвідуванням гольф-клубу – це зайти на сайт клубу і ознайомитися з вимогами дрес-коду для гравців у гольф. Проте, у цієї аристократичної гри існують деякі загальні та базові правила, з якими ми Вас зараз і познайомимо.

Основа гардеробу чоловіка гольфіста складається з брюк-слаксів хорошого крою та сорочки поло, довжина рукава якої обирається на Ваш розсуд. У спекоту спортсмен може надіти класичні шорти до колін.

 

Для прекрасної половини так само існують деякі вимоги у виборі одягу. Жіночі брюки, сорочки поло (можуть бути без рукавів), спеціальні сукні, гольф-спідниці і гольф-шорти – ось чималий перелік гардероба спортсменки. Кольори і відтінки одягу можуть бути будь-якими. Головне – це правильне їх поєднання. Тут вітається гармонія і класичні комбінації.

З одягу, який зовсім недоречний на полі для гольфу, ми виділимо всі види виробів з деніму, будь-які майки та футболки (особливо з помітними принтами), жіночі топи, тренувальні костюми. Так само неприпустимо вдягати сорочки навипуск, шорти з короткими шкарпетками і, безумовно, купальники.

Men-White-and-Navy-Drayden-_18975_126_ALT100

Взуття у гольфістів особливе. Це обумовлено тим, що воно повинне забезпечувати максимальне зчеплення з поверхнею поля для гольфу. Сьогодні перевага віддається взуттю з м’якими шипами або рифленою підошвою. Рекомендується мати декілька пар: для дощової та сонячної погоди відповідно. Так само потрібно мати і змінну пару взуття для відвідування клубного будинку або ресторану.

З аксесуарів гравців у гольф можна виділити головні убори, рукавички і сонцезахисні окуляри. Основна функція головного убору – захист від сонця. Вам підійдуть бейсболки, кепки, візори, панамки, капелюхи. Але пам’ятайте: вдягати бейсболки козирком назад вважається поганим тоном. Так само в боротьбі з ультрафіолетом Вам допоможуть сонцезахисні окуляри, а зручна рукавичка з м’якої шкіри забезпечить хороший контакт з ключкою.

Якщо Ви граєте в прохолодну погоду, то Ви можете сміливо брати з собою светр, вітровку, жилет або куртку для гольфа. На випадок дощу запасіться водонепроникним комплектом одягу. Головне, щоб вищевказані предмети одягу були зручні і не сковували ваших рухів.

Гольф-симулятори
Правила гольфу
Актуальні гольф-тури