У наше століття торжества цифрових технологій було б дивним, якби не з’явилися  електронні симулятори гри в гольф. Ці високотехнологічні комплекси допомагають поєднати реальність з віртуальним світом – вони повністю створюють ефект присутності гравця на справжньому полі для гольфу.

 

Принцип роботи гольф-симулятора простий: гравець здійснює удар справжньою ключкою по реальному м’ячу, а надшвидкісні камери з високою точністю фіксують політ м’яча і напрям удару ключки. Отримані дані миттєво обробляються процесором, який далі будує траєкторію і візуалізує політ м’яча на великому екрані. Сучасні системи можуть розраховувати не тільки швидкість, дистанцію і кут польоту м’яча, але й можуть визначити його обертання, швидкість руху ключки і кут нахилу її голівки.

Гольф-симулятори мають широку гаму застосувань. Їх можна використовувати для навчання новачків, для відточування майстерності професіоналами, для тестування гольф інвентарю, або ж просто для розваги.

Крім усього іншого, ці системи мають масу цікавих можливостей. Будь-який гравець з легкістю може перевірити свої навички на будь-який точній копії знаменитих світових гольф полів. Гольфісти можуть грати і навчатися грі цілий рік – адже погода і сезонність в цьому випадку не перешкода. А профі або тренери з легкістю зможуть отримати вичерпну статистичну інформацію про швидкість удару, кут польоту м’яча, відстань, напрямок і швидкість вітру і т.д., що надалі допоможе їм більш ефективно будувати свою стратегію і вносити корективи в процес тренувань.

Види гольф-полів
Дрес-код
Актуальні гольф-тури