Компанія BGC спеціалізується на здійсненні якісного та ефективного навчання гри в гольф гравців різного рівня підготовки. Ми працюємо як з новачками, так і займаємося підготовкою професійних гравців до змагань топ рівня. Так само, наша компанія має величезний досвід і власні напрацювання в області організацій гольф-турів в будь-якій точці світу і проведенні різних активних заходів.


Ми до ваших послуг:


Навчаємо гольфу новачків і консультуємо профі

Багаторічна практика і копітка праця допомогли нам накопичити величезний досвід і зібрати серйозну команду однодумців – профільних фахівців в гольф індустрії. Тренери компанії BGC є визнаними фахівцями і професіоналами своєї справи.

Розробляємо гольф-тури в будь-якій точці світу

Наша професійна діяльність охоплює кілька основних напрямків. Один з них – це організація гольф-турів. Наші фахівці підберуть країну проведення турніру, займуться організацією поїздки і підготовкою необхідних документів, дадуть цінні поради та рекомендації.

Організовуємо активні заходи

Для проведення різних активних заходів наша компанія пропонує цілий ряд послуг. Наші фахівці допоможуть оригінально відсвяткувати Ваш день народження, спланують і проведуть корпоратив для Вашої компанії, організують незабутню весільну церемонію або будь-який інший урочистий захід.

Вирішуйте самостійно: де грати, з ким і як

Свобода вибору – це одне з основних прав людини. Ми можемо Вам надати свої рекомендації, дати ділову пораду, допомогти зробити той чи інший вибір. Але ми ніколи не будемо Вас примушувати до чого-небудь або нав'язувати свою думку. Тільки Ви будете приймати остаточне рішення.

Чому обирають нас?