Сімейні заняття з гольфу – це справжня знахідка для Вашої родини. Посудіть самі: на спортивному майданчику можуть змагатися між собою відразу три покоління. Адже гольф безпечний, корисний для здоров’я і не передбачає високих навантажень. І, мабуть, це єдиний ігровий вид спорту, де дитина може обіграти дорослого.

Унікальність гри в гольф полягає ще й у тому, що цей вид спорту не має вікових обмежень. А певна система підрахунку очок зрівнює шанси на перемогу будь-якої вікової категорії гравців. Компанія BGC пропонує спеціальну програму навчання грі в гольф для всієї родини.

IMG_4844

Разом з Вами освоювати навички та тонкощі гри в гольф можуть всі члени Вашої родини: як Ваші батьки, так і Ваші діти. Спільні заняття і спортивний азарт цієї гри стануть справжньою прикрасою Вашого сімейного дозвілля. А у Вашої дружньої родини з’явиться ще одна цікава тема для обговорення за домашнім чаюванням.

Як довго триває сімейне гольф-навчання

Тривалість сімейного навчання Ви можете вибрати самі – мінімум становить 1 годину. Заняття проходить на наступних тренувальних майданчиках: драйвінг рейндж, чіпінг грін і патінг грін, на яких Ви всією сім’єю під пильною увагою нашого тренера-професіонала розучите і відпрацюєте різні види ударів: далекі, середні і короткі.

Після ознайомлення з основами гри, вся Ваша сім’я вирушить на академічне поле, де зможе провести невеликий сімейний міні-турнір з гольфу. Тут ви по-справжньому відчуєте всю красу гри в гольф і зрозумієте, наскільки цікавим і захоплюючим може бути відпочинок у вузькому колі вашої родини.

Дивіться програму PRO CAPITAL за участі наших тренерів: «Гольф: спорт чи бізнес»

Актуальні гольф-тури