Корпоративне навчання грі в гольф – це прекрасна можливість урізноманітнити корпоративне життя співробітників Вашої компанії.  Проведення такого заходу звичайно позначиться позитивно на мікрокліматі всередині Вашого колективу. Ваші співробітники отримають не тільки нові враження, знання та навички. Вони відчують повною мірою силу спортивного азарту, дружність, командний дух, повагу до суперника і божевільну цілеспрямованість.

Протягом 2,5 годин учасники заходу отримають можливість познайомитися з усіма тонкощами і особливостями такого загадкового і цікавого виду спорту, як гольф.

Close-up of Golf Club and Golf Ball

Під чуйним керівництвом професійного тренера Ваша команда дізнається про основні правила гри і тонкощі гольф-етикету. Ви відпрацюєте довгі удари на драйвінг ренджі, вдосконалите середні дистанції на чіпінг гріні і доведете до автоматизму фінальні удари, безпосередньо в лунку, на патінг гріні.

Що включає програма

Програма корпоративного навчання включає в себе проміжні змагання в процесі самого тренування, які будуть проходити протягом 30-40 хвилин на кожному з тренувальних майданчиків. Під час тренуванні на драйвінг ренджі – проводяться фанові змагання, на чіпінг гріні – звичайні змагання на точність, а на патінг гріні – змагання з потрапляння м’яча в лунку за найменшу кількість ударів.

Завершальним етапом у цій захоплюючій програмі стане проведення міні-турніру на академічному полі для гольфу для всіх учасників заходу. Тут учасники турніру цілком зможуть насолодитися особливою атмосферою гри в гольф, відчують його азарт і, звичайно ж, дізнаються більше про своїх колег, підлеглих або начальників з зовсім іншого боку.

Ну і який корпоративний захід проходить без банкету?  Наприкінці корпоративного навчання відбудеться урочисте нагородження кращого початківця-гравця в гольф з пам’ятними призами та грамотами.

Дивіться програму PRO CAPITAL за участі наших тренерів: «Гольф: спорт чи бізнес»

Актуальні гольф-тури