BGC пропонує всім бажаючим пройти індивідуальний курс навчання грі в гольф. Цей курс розрахований на тих, хто бажає в стислі терміни отримати бажаний результат.

Індивідуальний підхід у тренувальному процесі допоможе врахувати всі Ваші особливості і переваги: розвинути Ваші сильні сторони, а слабкі – перетворити в переваги.

Тривалість  індивідуальних занять з гольфу становить 1 годину.  Професійний тренер за цей час візьме на себе обов’язки не тільки з навчання безпосередньо самої гри в гольф. Для початку Ви ознайомитесь з основними правилами гри і принципами поведінки гравця на полі для гольфу. Також тренер допоможе Вам розібратися у величезному виборі ключок і роз’яснить призначення кожної з них.

Далі з Вами буде проведено невеликий інструктаж з практичною демонстрацією виконання різних видів ударів, відпрацювання стойки і хвата ключки. Крім контролю за дотриманням правильної техніки, тренер поділиться з Вами особистими технічними секретами і своїми спортивними напрацюваннями при виконанні складних ударів.

Де проходять заняття

Заняття проходять на тренувальних майданчиках, драйвінг ренджі, паттінг гріні і чіпін гріні.  Тому, Ви зможете відпрацювати всі види основних ударів у гольфі: удари на дальність, удари на середні дистанції, і, звичайно ж, фінальні удари в короткій грі. А після вдалого проходження тренувального процесу у Вас буде можливість випробувати свої сили і набуті навички вже на академічному полі, де Ви, безсумнівно, відчуєте справжній дух гольфу!

Набувши певні навички і опанувавши правила гри і гольф-етикет, Ви отримаєте можливість отримати “Green Card”.  Для цього Вам буде потрібно пройти невелике кваліфікаційне тестування. В результаті Ви отримаєте картку, яка свідчитиме про Ваш професійний рівень підготовки, і надасть можливість вільно грати на кращих світових полях для гольфу.

Ціни на індивідуальне навчання

На тренувальному майданчику:

  • 1 година — 900 грн.
  • 2 години— 1600 грн.

На гольф-полі:

  • 2 години — 2500 грн.

 

Дивіться програму PRO CAPITAL за участі наших тренерів: «Гольф: спорт чи бізнес»

Актуальні гольф-тури