Гольф-навчання

Ви вирішили навчитися грати в гольф? Немає нічого простішого!) BGC розробила безліч варіантів навчання грі в гольф. Якщо у вас немає можливості виділити багато часу для тренувань, ми пропонуємо навчання в межах міста. Ну, а якщо ви втомилися від міської метушні і хочете відчути всю чарівність цього благородного виду спорту, тоді для вас навчання в кращих гольф-клубах країни.

Бажаєте займатися індивідуально або разом з друзями, а може плануєте корпоративне навчання – ми допоможемо реалізувати будь-яку вашу мрію!

Навчитися грати в гольф
Пристрасний гравець
у гольф буде
грати
і на Евересті,
якщо хтось
поставить прапорець
на вершину!

Pete Dye — всесвітньо відомий творець полів для гольфу

Вибрати поле для гольфу
Гольф-тури

Гольф один з найпопулярніших видів спорту. Однією з його особливостей є величезне розмаїття – розмаїття емоцій і полів!

Не існує два однакових гольф-поля, навіть якщо ви граєте в тому самому місці, але справжні цінителі гольфу невпинно експериментують у виборі місць.

BGC розробила програми гольф-турів, які прийдуть до душі не лише починаючому гравцеві, але і досвідченому гольфістові.

Перейти в каталог гольф-турів
  • Кваліфіковані тренери
    з 10-річним досвідом
  • Навчаємо з нуля і вдосконалюємо профі
  • Професійний підхід до організації гольф турів
  • Різноманітність програм на будь-який рівень
  • 100% гарантія
    гарного настрою
Отримуйте анонси майбутніх заходів і гарячі пропозиції!

Безсумнівно, гольф є унікальним і багатогранним видом спорту. Посудіть самі: гольф – це акуратний смарагдовий газон з піщаними бункерами, водними перешкодами, кущами і деревами, які зустрінуться на Вашому шляху при підкоренні 18 лунок. Гольф – це більше 14 видів ключок, які різняться в залежності від необхідної сили удару, траєкторії польоту м’яча, виду або типу ґрунту. Гольф – це специфічна термінологія, яка зрозуміла тільки присвяченим: грін, фервей, патт, свінг, хук, хол-ін-ван, кедді, ігл, ведж, айрон …

Однак для нас гольф – це ціла культура. Культура, яка поєднує в собі братство, аристократизм, і, звичайно ж, спортивний азарт. У цьому виді спорту немає судді чи арбітра – змагання засновані на принципах чесності, взаємоповаги і суворому дотриманні правил. Спортсмени-гольфісти, крім ігрових навичок, повинні бути дисциплінованими, володіти високою самоорганізацією і демонструвати на полі тільки спортивну поведінку. Як свідчить один з основних постулатів гри: «Грай м’яч так, як він лежить, грай на тому майданчику, що є, і в будь-якому випадку поступай по честі!»


Создание сайта
My master